| Артикул | с09223 |
| Вага | 1.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06889 |
| Вага | 1.62 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08867 |
| Вага | 1.88 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09072 |
| Вага | 1.54 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с09227 |
| Вага | 3.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09168 |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09163 |
| Вага | 2.86 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09185 |
| Вага | 1.45 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09225 |
| Вага | 4.9 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09226 |
| Вага | 4.47 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09206 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09207 |
| Вага | 2.05 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08873 |
| Вага | 2.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09201 |
| Вага | 6.04 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с05188 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 122495 |
| Вага | 8.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122489 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09199 |
| Вага | 5.85 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09200 |
| Вага | 5.81 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122654 |
| Вага | 4.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122848 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с01878 |
| Вага | 2.11 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09118 |
| Вага | 4.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09203 |
| Вага | 3.69 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09205 |
| Вага | 3.63 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07188 |
| Вага | 3.19 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07340 |
| Вага | 4.08 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122988 |
| Вага | 3.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09204 |
| Вага | 3.57 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |