| Артикул | 2521/1р-GARN |
| Вага | 3.49 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Піроп (гранат), З натуральними каменями |
| Артикул | 2526/1p-QLB |
| Вага | 2.74 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | 2526/1p-GRAG |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09011 |
| Вага | 3.83 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09071 |
| Вага | 1.63 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с09073 |
| Вага | 1.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с09195 |
| Вага | 2.74 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09192 |
| Вага | 2.61 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с04292 |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с09188 |
| Вага | 2.25 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с05019 |
| Вага | 7.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06033 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06053 |
| Вага | 1.24 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09187 |
| Вага | 1.54 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06175 |
| Вага | 1.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122749 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122814 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09173 |
| Вага | 3.33 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06863 |
| Вага | 1.71 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с07145 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с01879 |
| Вага | 2.55 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09174 |
| Вага | 3.35 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09123 |
| Вага | 3.27 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09180 |
| Вага | 3.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07257 |
| Вага | 2.42 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07313 |
| Вага | 3.94 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122987 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08701 |
| Вага | 9.97 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09171 |
| Вага | 1.69 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09175 |
| Вага | 1.83 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |