| Артикул | с07657 |
| Вага | 1.63 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07637 |
| Вага | 3.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с09216 |
| Вага | 3.35 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123185 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07633 |
| Вага | 3.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с03381 |
| Вага | 0.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09154 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07497 |
| Вага | 4.72 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07997 |
| Вага | 1.96 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08104 |
| Вага | 1.28 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 7251 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06894 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08574 |
| Вага | 1.42 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08184 |
| Вага | 2.68 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08267 |
| Вага | 1.89 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с09194 |
| Вага | 4.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08333 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08341 |
| Вага | 3.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08536 |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2527/1p-QSWB |
| Вага | 2.19 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 2527/1p-AMET |
| Вага | 2.28 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08605 |
| Вага | 3.64 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08069 |
| Вага | 0.89 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123351 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 2523/1p-HSPH |
| Вага | 3.82 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2521/1р-QGR |
| Вага | 3.38 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Кварц, З каменями |
| Артикул | 2521/1р-QTANZ |
| Вага | 3.36 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями, Танзаніт |
| Артикул | с08823 |
| Вага | 2.51 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08739 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |