| Артикул | 122520 |
| Вага | 7.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0598sth |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0599sth |
| Вага | 3.64 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | с06797 |
| Вага | 2.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06989 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07169 |
| Вага | 3.61 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | сб0593nl |
| Вага | 3.05 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0591lg |
| Вага | 1.21 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0578ca |
| Вага | 2.73 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с07593 |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123104 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | сб0601sm |
| Вага | 2.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | сб0597nl |
| Вага | 7.89 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Смарагд, З натуральними каменями |
| Артикул | 123110 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123176 |
| Вага | 5.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07738 |
| Вага | 4.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09233 |
| Вага | 2.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09235 |
| Вага | 2.59 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07796 |
| Вага | 1.91 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07974 |
| Вага | 2.61 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08012 |
| Вага | 1.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09237 |
| Вага | 2.91 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Опал |
| Артикул | с09236 |
| Вага | 2.93 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Опал |
| Артикул | с06078 |
| Вага | 1.11 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08199 |
| Вага | 1.79 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08304 |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08327 |
| Вага | 1.83 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09240 |
| Вага | 1.38 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09223 |
| Вага | 1.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |