| Артикул | с05257 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Димчастий кварц |
| Артикул | с06943 |
| Вага | 1.81 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с06297 |
| Вага | 2.42 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Димчастий кварц |
| Артикул | с06673 |
| Вага | 1.79 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08525 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Димчастий кварц |
| Артикул | с05195 |
| Вага | 2.39 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Димчастий кварц |
| Артикул | с05218 |
| Вага | 3.97 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Димчастий кварц |
| Артикул | 123011 |
| Вага | 4.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08604 |
| Вага | 4.06 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Димчастий кварц |
| Артикул | с01494 |
| Вага | 6.08 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Димчастий кварц |
| Артикул | 122171 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Димчастий кварц |