| Артикул | с08579 |
| Вага | 2.24 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08668 |
| Вага | 5.53 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08669 |
| Вага | 5.07 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08695 |
| Вага | 6.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | с08728 |
| Вага | 1.96 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08729 |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08806 |
| Вага | 2.62 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08810 |
| Вага | 5.78 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 902-00333 |
| Вага | 3.89 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (натуральні), З каменями |
| Артикул | с09049 |
| Вага | 2.23 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с09066 |
| Вага | 2.27 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с09067 |
| Вага | 3.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09064 |
| Вага | 2.43 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с411 |
| Вага | 9.09 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Агат |
| Артикул | с02807 |
| Вага | 3.43 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Перли (натуральні) |
| Артикул | с04336 |
| Вага | 2.78 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с02827 |
| Вага | 1.93 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с03618 |
| Вага | 1.27 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с04338 |
| Вага | 4.46 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с04136 |
| Вага | 1.78 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с04760 |
| Вага | 1.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с04858 |
| Вага | 5.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с04932 |
| Вага | 6.63 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с04984 |
| Вага | 4.76 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с04946 |
| Вага | 1.37 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05189 |
| Вага | 1.17 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05700 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |