| Артикул | 2112/9p-QLB |
| Вага | 2.32 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Топаз Лондон Блю, З каменями |
| Артикул | 2112/9р-GAG |
| Вага | 2.36 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Агат, З каменями |
| Артикул | с07740 |
| Вага | 4.18 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07592 |
| Вага | 2.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07647 |
| Вага | 3.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с03602 |
| Вага | 3.06 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123219 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 902-00898 |
| Вага | 1.46 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08342 |
| Вага | 3.32 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08469 |
| Вага | 6.06 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | GS-02-063-4110 |
| Вага | 3.23 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | GS-02-086-4110 |
| Вага | 5.38 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | 158/1п |
| Вага | 3.08 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перламутр, З каменями |
| Артикул | 158/1м |
| Вага | 3.08 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Малахіт, З каменями |
| Артикул | с08612 |
| Вага | 4.27 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08666 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09035 |
| Вага | 2.62 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08667 |
| Вага | 3.11 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с04513 |
| Вага | 4.11 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с03930 |
| Вага | 8.24 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с1005 |
| Вага | 11.75 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Сапфір |
| Артикул | с03535 |
| Вага | 3.24 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с04610 |
| Вага | 4.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с04526 |
| Вага | 4.43 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с04525 |
| Вага | 4.27 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |