| Артикул | с09166 |
| Вага | 4.78 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 342061121 |
| Вага | 7.42 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с07594 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07638 |
| Вага | 3.51 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 339651121 |
| Вага | 2.22 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 336171122 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с09142 |
| Вага | 2.11 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09147 |
| Вага | 2.12 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09148 |
| Вага | 0.61 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09143 |
| Вага | 0.61 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08401 |
| Вага | 3.21 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08392 |
| Вага | 1.66 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09136 |
| Вага | 2.13 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09108 |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09127 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2488/1р-PWTNS |
| Вага | 5.01 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (штучні), Сапфір, З каменями |
| Артикул | с09129 |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с04415 |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с04335 |
| Вага | 3.88 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с09096 |
| Вага | 2.46 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с04862 |
| Вага | 3.59 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05226 |
| Вага | 4.6 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05281 |
| Вага | 1.52 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с09117 |
| Вага | 2.67 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06190 |
| Вага | 3.93 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 122593 |
| Вага | 2.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09053 |
| Вага | 5.48 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09102 |
| Вага | 2.05 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06071 |
| Вага | 1.16 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |