| Артикул | с07128 |
| Вага | 3.78 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06285 |
| Вага | 3.6 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | с07664 |
| Вага | 4.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | с07827 |
| Вага | 3.11 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09094 |
| Вага | 3.54 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09093 |
| Вага | 3.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09095 |
| Вага | 3.72 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08068 |
| Вага | 1.44 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08084 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08295 |
| Вага | 6.04 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | сб0571z |
| Вага | 1.03 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с09170 |
| Вага | 2.01 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09128 |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09097 |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08808 |
| Вага | 5.67 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09098 |
| Вага | 1.69 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09105 |
| Вага | 3.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с09088 |
| Вага | 2.28 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123427 |
| Вага | 9.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09092 |
| Вага | 2.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 902-00538 |
| Вага | 5.28 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123291 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с04924 |
| Вага | 3.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с04923 |
| Вага | 3.63 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06706 |
| Вага | 3.03 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122683 |
| Вага | 6.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06717 |
| Вага | 5.81 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06900 |
| Вага | 4.67 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Перламутр |