| Артикул | с08180 |
| Вага | 2.75 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07177 |
| Вага | 4.13 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07779 |
| Вага | 4.16 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07868 |
| Вага | 5.26 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07988 |
| Вага | 2.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08339 |
| Вага | 2.17 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08357 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08309 |
| Вага | 1.86 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08570 |
| Вага | 2.25 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08893 |
| Вага | 1.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с02826 |
| Вага | 1.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05964 |
| Вага | 1.12 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06070 |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06713 |
| Вага | 1.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06709 |
| Вага | 3.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06708 |
| Вага | 3.51 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 123247 |
| Вага | 6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07039 |
| Вага | 3.69 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06706ч |
| Вага | 3.05 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123044 |
| Вага | 1.02 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07800 |
| Вага | 2.71 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123209 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | с08098 |
| Вага | 3.44 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с05762 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 902-01070 |
| Вага | 1.03 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 902-01195 |
| Вага | 3.99 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |