| Артикул | с08291 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08407 |
| Вага | 1.26 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08449 |
| Вага | 1.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08647 |
| Вага | 3.16 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08913 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с05264 |
| Вага | 4.19 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05485 |
| Вага | 3.62 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Малахіт |
| Артикул | с06365 |
| Вага | 5.37 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 122636 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06558 |
| Вага | 5.35 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123018 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07663 |
| Вага | 4.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | с07597 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08035 |
| Вага | 1.67 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08249 |
| Вага | 2.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні), З каменями |
| Артикул | с08252 |
| Вага | 2.65 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні), З каменями |
| Артикул | с08344 |
| Вага | 3.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2336/1р-PWT |
| Вага | 3.78 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | с07295 |
| Вага | 1.89 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с04416 |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с04483 |
| Вага | 7.44 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |