| Артикул | с06831 |
| Вага | 4.69 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | с06814 |
| Вага | 2.45 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07212 |
| Вага | 4.98 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07041 |
| Вага | 3.42 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с04082 |
| Вага | 2.33 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07895 |
| Вага | 2.88 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07022 |
| Вага | 1.96 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08313 |
| Вага | 2.14 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08350 |
| Вага | 2.01 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 121591 |
| Вага | 3.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07798 |
| Вага | 5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с02825 |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с04418 |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с04989 |
| Вага | 7.49 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05845 |
| Вага | 1.28 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05814 |
| Вага | 5.46 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05815 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05819 |
| Вага | 3.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | с06902 |
| Вага | 4.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | с07578 |
| Вага | 3.29 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с07684 |
| Вага | 3.84 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06935 |
| Вага | 6.17 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | 123201 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |