| Артикул | с07180 |
| Вага | 4.11 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07493 |
| Вага | 3.23 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123016 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07476 |
| Вага | 2.74 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07557 |
| Вага | 4.05 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06796 |
| Вага | 4.48 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07685 |
| Вага | 3.76 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07692 |
| Вага | 3.82 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06588 |
| Вага | 3.02 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07778 |
| Вага | 3.53 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07939 |
| Вага | 1.92 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08164 |
| Вага | 5.15 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 121622 |
| Вага | 2.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08294 |
| Вага | 2.37 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08303 |
| Вага | 2.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | с07345 |
| Вага | 3.12 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08637 |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08703 |
| Вага | 2.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08709 |
| Вага | 1.79 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08827 |
| Вага | 4.97 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 902-00738 |
| Вага | 4.14 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08890 |
| Вага | 5.54 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08933 |
| Вага | 2.92 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с02411 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с04517 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с04162 |
| Вага | 5.41 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Піроп (гранат) |
| Артикул | с04567 |
| Вага | 4.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с04823 |
| Вага | 1.26 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с01926 |
| Вага | 2.45 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Онікс |