| Артикул | с06618 |
| Вага | 2.94 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09033 |
| Вага | 6.83 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08019 |
| Вага | 2.22 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08081 |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с01444 |
| Вага | 2.02 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с01568 |
| Вага | 1.22 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с03617 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с04994 |
| Вага | 4.18 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Перли (натуральні) |
| Артикул | с05535 |
| Вага | 4.75 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06088 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05853 |
| Вага | 1.33 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05843 |
| Вага | 1.17 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06150 |
| Вага | 1.29 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 122181 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Піроп (гранат) |
| Артикул | с04775ч |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06279 |
| Вага | 4.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06319 |
| Вага | 4.71 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | сб0118gl |
| Вага | 1.63 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | с06404 |
| Вага | 1.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | 122554 |
| Вага | 4.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (натуральні), З каменями |
| Артикул | с06632 |
| Вага | 5.66 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06769 |
| Вага | 1.41 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |