| Артикул | с05257 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Димчастий кварц |
| Артикул | 12975 |
| Вага | 4.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | с05854 |
| Вага | 1.23 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06149 |
| Вага | 1.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06280 |
| Вага | 4.83 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06298 |
| Вага | 2.28 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | 122664 |
| Вага | 4.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06862 |
| Вага | 1.39 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06809 |
| Вага | 5.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06621 |
| Вага | 1.93 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07349 |
| Вага | 2.97 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07350 |
| Вага | 2.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07369 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07470 |
| Вага | 3.08 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06795 |
| Вага | 3.93 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07665 |
| Вага | 4.67 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | с07364 |
| Вага | 6.6 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | 123206 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07098 |
| Вага | 6.1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07563 |
| Вага | 2.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08284 |
| Вага | 1.84 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08356 |
| Вага | 2.27 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08349 |
| Вага | 3.13 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08602 |
| Вага | 6.18 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |