| Артикул | с07888 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 40021.1 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08143 |
| Вага | 3.09 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08173 |
| Вага | 1.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | OR112910 |
| Вага | 2.16 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Онікс, З каменями |
| Артикул | с08253 |
| Вага | 2.81 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні), З каменями |
| Артикул | с08266 |
| Вага | 1.92 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08338 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08354 |
| Вага | 1.74 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08353 |
| Вага | 1.77 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 064510б |
| Вага | 2.15 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08577 |
| Вага | 1.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08578 |
| Вага | 1.33 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08914 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123370 |
| Вага | 4.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с01569 |
| Вага | 1.26 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с03702 |
| Вага | 1.62 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с04488 |
| Вага | 4.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05228 |
| Вага | 6.8 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05109 |
| Вага | 4.42 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05620 |
| Вага | 1.32 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06152 |
| Вага | 1.37 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06182 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06308 |
| Вага | 1.97 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Топаз |
| Артикул | с06418 |
| Вага | 1.27 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06722 |
| Вага | 1.15 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06901 |
| Вага | 4.39 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122747 |
| Вага | 3.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122758 |
| Вага | 4.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (штучні) |