| Артикул | с08909 |
| Вага | 1.89 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123364 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09034 |
| Вага | 6.9 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09051 |
| Вага | 5.41 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07922 |
| Вага | 0.81 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 121958 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с04859 |
| Вага | 4.12 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05185 |
| Вага | 2.26 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05259 |
| Вага | 3.02 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Аметист |
| Артикул | с05457 |
| Вага | 4.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с02598 |
| Вага | 2.33 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06039 |
| Вага | 2.18 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05849 |
| Вага | 1.16 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05308 |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06297 |
| Вага | 2.42 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Димчастий кварц |
| Артикул | с06673 |
| Вага | 1.79 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 122614 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | с04988 |
| Вага | 7.4 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122813 |
| Вага | 3.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122818 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07136 |
| Вага | 5.46 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07210 |
| Вага | 3.67 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07207 |
| Вага | 3.6 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07452 |
| Вага | 1.94 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2457/1р-PWT |
| Вага | 3.75 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | с07552 |
| Вага | 4.68 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | с07609 |
| Вага | 2.97 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123047 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07635 |
| Вага | 3.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с07701 |
| Вага | 2.62 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |