| Артикул | 123181 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07802 |
| Вага | 3.06 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07860 |
| Вага | 2.86 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07964 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08042 |
| Вага | 1.05 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08054 |
| Вага | 3.77 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | OR121210 |
| Вага | 1.72 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08120 |
| Вага | 4.38 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08250 |
| Вага | 2.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні), З каменями |
| Артикул | 539 |
| Вага | 15.95 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями, Турмалін |
| Артикул | с08377 |
| Вага | 2.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08493 |
| Вага | 3.59 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08498 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08499 |
| Вага | 2.39 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | OR111310 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08597 |
| Вага | 1.83 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08383 |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с08710 |
| Вага | 1.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08789 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08826 |
| Вага | 5.06 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07938 |
| Вага | 1.41 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с08876 |
| Вага | 2.42 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с09012 |
| Вага | 7.33 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09063 |
| Вага | 2.52 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 121022 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт, Перли (натуральні) |
| Артикул | с02318 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с02891 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |