| Артикул | 123117 |
| Вага | 6.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Онікс, З каменями |
| Артикул | с07691 |
| Вага | 3.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07676 |
| Вага | 1.21 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07711 |
| Вага | 9.92 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | с07018 |
| Вага | 2.24 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | с07662 |
| Вага | 4.16 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07632 |
| Вага | 3.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07801 |
| Вага | 4.38 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07859 |
| Вага | 2.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07906 |
| Вага | 1.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08043 |
| Вага | 1.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | сб0428gl |
| Вага | 1.62 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Топаз |
| Артикул | с08127 |
| Вага | 1.42 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с08141 |
| Вага | 3.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с08283 |
| Вага | 2.51 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08437 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с08434 |
| Вага | 2.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08472 |
| Вага | 1.22 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08585 |
| Вага | 5.77 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | с08888 |
| Вага | 5.57 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08889 |
| Вага | 5.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08921 |
| Вага | 2.39 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09032 |
| Вага | 6.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09060 |
| Вага | 3.23 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 121240 |
| Вага | 6.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт, Перли (штучні) |
| Артикул | с01798 |
| Вага | 2.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с03582 |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с03349 |
| Вага | 8.17 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |