| Артикул | с04954 |
| Вага | 4.43 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | с05317 |
| Вага | 3.17 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06170 |
| Вага | 4.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06173 |
| Вага | 5.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05851 |
| Вага | 1.14 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06232 |
| Вага | 3.41 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06309 |
| Вага | 1.86 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | 122551 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06672 |
| Вага | 1.83 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с05907 |
| Вага | 5.21 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06250 |
| Вага | 4.82 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06830 |
| Вага | 4.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | с07509 |
| Вага | 4.54 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | с06870 |
| Вага | 5.06 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122820 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122823 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122855 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07214 |
| Вага | 3.74 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122856 |
| Вага | 5.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Піроп (гранат) |
| Артикул | с07335 |
| Вага | 2.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Аметист, З каменями |
| Артикул | с07368 |
| Вага | 4.21 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07428 |
| Вага | 1.81 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07473 |
| Вага | 3.13 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07474 |
| Вага | 3.37 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07538 |
| Вага | 7.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07227 |
| Вага | 2.93 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07667 |
| Вага | 3.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |