| Артикул | с01636 |
| Вага | 6.35 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Перли (натуральні) |
| Артикул | с04534 |
| Вага | 4.79 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05299 |
| Вага | 4.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Аметист |
| Артикул | с05287 |
| Вага | 4.12 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Топаз |
| Артикул | с05887 |
| Вага | 8.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні), З каменями |
| Артикул | с06258 |
| Вага | 1.54 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06233 |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06275 |
| Вага | 5.06 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06560 |
| Вага | 5.67 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122613 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | 122680 |
| Вага | 9.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06810 |
| Вага | 5.19 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06879 |
| Вага | 4.99 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06918 |
| Вага | 1.24 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122789 |
| Вага | 5.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | с06740 |
| Вага | 4.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07033 |
| Вага | 4.75 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06841 |
| Вага | 5.71 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06840 |
| Вага | 5.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07215 |
| Вага | 3.92 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07328 |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 333331122 |
| Вага | 1.48 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с07468 |
| Вага | 2.47 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |