| Артикул | OR111590 |
| Вага | 2.96 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 902-01400 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122861 |
| Вага | 10 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7576 |
| Вага | 8.55 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123284 |
| Вага | 5.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | OR131110 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 40024.2 |
| Вага | 1.97 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123184 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 2588/1р-CZ |
| Вага | 1.48 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2620/1р-HRUB |
| Вага | 2.49 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2620/1р-HSPH |
| Вага | 2.57 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 40023 |
| Вага | 2.21 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 902-01373 |
| Вага | 5.62 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2614/1р-HSPH |
| Вага | 1.86 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2614/1р-HRUB |
| Вага | 1.92 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2579/1р-PSPH |
| Вага | 1.94 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2635/1р-QGR |
| Вага | 2.77 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Кварц, З каменями |
| Артикул | 40014 |
| Вага | 1.59 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122906 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 058310 |
| Вага | 2.01 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123517 |
| Вага | 4.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 902-01372 |
| Вага | 3.64 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 40022 |
| Вага | 1.78 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123534 |
| Вага | 5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | OR130930 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 4904п |
| Вага | 1.07 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 40107 |
| Вага | 0.31 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 40102с |
| Вага | 0.41 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |