| Артикул | 902-01568 |
| Вага | 3.14 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 902-01634 |
| Вага | 3.02 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 902-01613 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 902-01587 |
| Вага | 1.04 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 902-01552 |
| Вага | 0.86 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 902-01272 |
| Вага | 2.37 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123183 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 902-01056 |
| Вага | 0.89 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 902-00909 |
| Вага | 0.97 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 902-00620 |
| Вага | 2.03 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123218 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 902-00103 |
| Вага | 1.86 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 902-01584 |
| Вага | 1.83 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 902-01297 |
| Вага | 1.49 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 902-01278 |
| Вага | 2.18 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 064590 |
| Вага | 2.19 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 902-00670 |
| Вага | 1.32 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 902-01270 |
| Вага | 5.51 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 902-00091 |
| Вага | 1.05 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2333/1р-PWT |
| Вага | 4.09 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 123304 |
| Вага | 6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122491 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123066 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | 40017 |
| Вага | 2.46 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 902-01132 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123062 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122919 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1778ч |
| Вага | 4.65 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123233 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |