| Артикул | с08003 |
| Вага | 5.14 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Топаз |
| Артикул | с08078 |
| Вага | 3.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08085 |
| Вага | 3.82 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08133 |
| Вага | 3.38 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0441di |
| Вага | 1.04 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0442di |
| Вага | 1.77 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | с07679 |
| Вага | 2.79 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08214 |
| Вага | 4.03 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08217 |
| Вага | 1.52 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08228 |
| Вага | 7.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0450nl |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08332 |
| Вага | 1.66 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08342 |
| Вага | 3.32 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08346 |
| Вага | 1.87 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с08393 |
| Вага | 2.29 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08409 |
| Вага | 1.33 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08471 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08495 |
| Вага | 2.79 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08469 |
| Вага | 6.06 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08558 |
| Вага | 6.03 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0484м |
| Вага | 2.33 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08612 |
| Вага | 4.27 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08654 |
| Вага | 4.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08677 |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08526 |
| Вага | 3.9 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Цитрин |
| Артикул | с08771 |
| Вага | 4.06 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08750 |
| Вага | 3.73 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0510sm |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | сб0527sc |
| Вага | 1.98 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | сб0525sc |
| Вага | 1.86 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |