| Артикул | с07011 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07083 |
| Вага | 3.97 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07133 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07166 |
| Вага | 4.17 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06733 |
| Вага | 4.35 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07235 |
| Вага | 2.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07338 |
| Вага | 2.93 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 102-10067 |
| Вага | 2.89 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с07370 |
| Вага | 3.38 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0355di |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0357di |
| Вага | 2.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0356di |
| Вага | 1.52 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с07532 |
| Вага | 4.86 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 23157 |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | 23157r |
| Вага | 1.37 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | 480075М |
| Вага | 4.09 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07583 |
| Вага | 3.24 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 102-10069 |
| Вага | 1.06 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с01290 |
| Вага | 5.84 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | LED0776 |
| Вага | 7.5 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с07674 |
| Вага | 1.67 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07705 |
| Вага | 3.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | сб0377ri |
| Вага | 1.95 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с07811 |
| Вага | 3.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07813 |
| Вага | 2.78 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07810 |
| Вага | 2.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0382z |
| Вага | 3.54 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0381z |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с07896 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07972 |
| Вага | 2.68 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |