| Артикул | с07308 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08095 |
| Вага | 1.32 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08295 |
| Вага | 5.38 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | с08747 |
| Вага | 3.75 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с04923 |
| Вага | 3.63 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06900 |
| Вага | 4.67 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | с06952 |
| Вага | 5.09 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07779 |
| Вага | 4.16 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07868 |
| Вага | 5.26 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06997 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07010 |
| Вага | 1.84 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07735 |
| Вага | 1.14 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07852 |
| Вага | 2.58 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08209 |
| Вага | 1.99 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08243 |
| Вага | 5.33 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08407 |
| Вага | 1.26 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08887 |
| Вага | 4.45 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08913 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с05485 |
| Вага | 3.62 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Малахіт |
| Артикул | с06194 |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07656 |
| Вага | 1.31 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07803 |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07870 |
| Вага | 5.37 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07929 |
| Вага | 1.26 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08068 |
| Вага | 1.44 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08252 |
| Вага | 2.65 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні), З каменями |
| Артикул | с08307 |
| Вага | 1.59 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08570 |
| Вага | 2.25 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08715 |
| Вага | 2.46 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с04416 |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |