| Артикул | с08253 |
| Вага | 2.81 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні), З каменями |
| Артикул | с08266 |
| Вага | 1.92 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с07321 |
| Вага | 2.73 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08254 |
| Вага | 10.13 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08812 |
| Вага | 2.26 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08923 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05228 |
| Вага | 6.8 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05620 |
| Вага | 1.32 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05447 |
| Вага | 1.16 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06182 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06898 |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06950 |
| Вага | 1.77 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07180 |
| Вага | 4.11 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06796 |
| Вага | 4.48 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07578 |
| Вага | 3.29 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с07600 |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07685 |
| Вага | 3.76 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07778 |
| Вага | 3.53 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08354 |
| Вага | 1.74 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08637 |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08764 |
| Вага | 2.96 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08795 |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08827 |
| Вага | 4.97 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с01444 |
| Вага | 2.02 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с04932 |
| Вага | 6.63 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с07200 |
| Вага | 1.53 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07369 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07440 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Опал, З каменями |
| Артикул | с07511 |
| Вага | 3.02 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07749 |
| Вага | 4.38 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |