| Артикул | сб0730ri |
| Вага | 1.78 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0726mi |
| Вага | 1.91 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0731ri |
| Вага | 3.26 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0728ri |
| Вага | 2.65 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0705sm |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0690cha |
| Вага | 1.74 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0689ca |
| Вага | 0.5 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0688ca |
| Вага | 0.47 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0687ca |
| Вага | 0.57 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0686ca |
| Вага | 0.43 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0685ca |
| Вага | 0.4 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0684ca |
| Вага | 0.59 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0683ca |
| Вага | 0.51 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0682ca |
| Вага | 0.4 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0681ca |
| Вага | 0.46 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0608mi |
| Вага | 4.15 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с1312 |
| Вага | 13.12 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750", Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | сб0460ca |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750", Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |