| Артикул | сб0652nl |
| Вага | 2.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | сб0628ca |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | сб0585mi |
| Вага | 1.43 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | сб0442di |
| Вага | 1.77 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | сб0524cha |
| Вага | 1.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | сб0194ca |
| Вага | 13.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Рубін, Діамант |
| Артикул | DE3735Rcha |
| Вага | 3.42 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Рубін, Діамант |
| Артикул | сб0307lg |
| Вага | 1.31 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Рубін, З натуральними каменями |
| Артикул | сб0308lg |
| Вага | 10.94 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Рубін, З натуральними каменями |
| Артикул | 23157r |
| Вага | 1.37 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | сб0521cha |
| Вага | 2.85 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | сб0531gl |
| Вага | 1.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с06806 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0388 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Рубін |
Стильний образ залежить від деталей. Особливу роль в цьому відіграють прикраси. Зокрема модниці віддають перевагу різноманітним сережкам зі вставками. Так варто відзначити золоті сережки з рубіном.
Представлені аксесуари мають своїх прихильників і не збираються покидати лідерські позиції. Вам тільки потрібно добре подумати, які саме варіанти найбільше до душі. Ви зможете вдало доповнити ювелірну скриньку.
Аксесуари з камінцями ніколи не втратять актуальності. Вони вдало доповнять будь-який образ. Що стосується золотих сережок з рубіном, то вони не стали винятком.
Для декору тут використовують дорогоцінний камінь. За шкалою Мооса він має один з найвищих показників твердості – 9 з 10. Вище лише тільки у діаманта. Відповідно такі прикраси підходять для щоденного носіння.
Окремо варто сказати про яскравий колір. Він привертає до себе увагу. Це може бути як насичений червоний, так і спокійніший рожевий. Тут потрібно орієнтуватися на свої побажання.
Не варто забувати ще про саму дорогоцінну основу. Золото може бути різних відтінків. Біле, жовте чи червоне – кожен з них неймовірно виглядає.
Ви зовсім не пошкодуєте, що звернули увагу на такі сережки. Вони стануть вдалим доповненням ювелірної скриньки.
Ювеліри постійно презентують щось нове. Ви зможете підібрати золоті сережки з рубіном для доповнення різних образів. Так можете звернути увагу на такі різновиди:
Класикою можна вважати пусети. Найчастіше для декору використовують тільки один маленький камінець. Іноді тут може бути декілька невеликих, які розташовані в формі певної фігури.
Ще одними популярними варіантами вважають прикраси з англійською застібкою, де присутня тільки одна невелика вставка. Такі вироби чудово підходять для щоденного носіння, оскільки в своєму декорі не мають нічого зайвого.
Стильно виглядають сережки, де дрібні камінці розташовані по всьому обідку в один ряд. Вам тільки потрібно визначитися з кількістю елементів.
Окремо варто сказати про аксесуари, де вставки утворюють певну фігуру. Самі елементи можуть бути однакового чи різного розміру. Досить часто такі вироби можуть бути масивними, тому вони підходять для доповнення вечірніх образів.
Ви можете віддати перевагу різним золотим сережкам з рубіном. Вам тільки потрібно добре подумати, як часто збираєтеся їх носити. Для повсякденного носіння віддавайте перевагу лаконічним прикрасам без масивних деталей. Для доповнення вечірніх образів підходять різноманітні аксесуари.
А ще не забувайте врахувати особливості зовнішності. Адже одним пасують подовжені вироби, іншим – круглі варіанти. Вам навіть не завадить приміряти кілька різних пар, щоб у всьому розібратися.
Виділивши трохи часу на ознайомлення, у вас буде можливість вдало доповнити ювелірну скриньку. Ви будете задоволені своїм вибором.
Каталог інтернет-магазину «Oniks» постійно доповнюється новинками. Завдяки фото й описам дізнаєтеся про них основну інформацію. Також вам можуть прийти на допомогу консультанти.
Ви будете приємно здивовані доступними цінами. А ще не варто забувати про постійні акції. Замовлення буде доставлене у фірмовому пакуванні. Все привезуть вчасно кур’єрською службою.
Завдяки сережкам з рубіном ви зможете додати образу яскравих деталей.