| Артикул | с06198 |
| Вага | 1.14 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06042 |
| Вага | 1.19 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05412 |
| Вага | 1.83 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06621 |
| Вага | 1.93 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07349 |
| Вага | 2.97 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с05535 |
| Вага | 4.75 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05457 |
| Вага | 4.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с07452 |
| Вага | 1.94 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06226 |
| Вага | 1.18 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05458 |
| Вага | 4.46 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с07426 |
| Вага | 1.81 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | сб0214gl |
| Вага | 4.13 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | сб0250sth |
| Вага | 3.13 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | с06823 |
| Вага | 1.86 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07433 |
| Вага | 1.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
В ювелірній скриньці модниць знайдеться багато різноманітних прикрас. Особливо привертають до себе увагу вироби цікавих форм. Серед цих пропозицій виділяються золоті сережки «Метелики».
Такі деталі додають образу легкості та ніжності. Вам тільки залишається підібрати свою пару для тривалого носіння. У вашому розпорядженні багато цікавих пропозицій.
Постійне розширення асортименту дає можливість підібрати різноманітні пари. Усі вони цікаво виглядають. Серед усіх варіантів ви можете звернути увагу на такі:
Багато хто віддає перевагу золотим сережкам «Метеликам» у вигляді пусетів. Вони досить акуратно виглядають, тому підходять для щоденного носіння. У більшості випадків вони декоровані вставкою.
Також користуються попитом аксесуари з французькою застібкою. Такі прикраси невеликі за розміром, тому будуть комфортні у носінні.
Окремо можете звернути увагу на вироби подовженого типу. Вони розгойдуються від найменшого руху голови. Ланцюжкова основа додає елегантності.
У вас вийде вдало доповнити ювелірну скриньку. Кожна з представлених пар виглядає просто неймовірно.
Величезна кількість пропозицій вражає навіть вибагливих модниць. Саме тому вам необхідно добре розуміти, що саме цікавить. Вам не завадить визначитися з певними важливими моментами:
Приділіть увагу відтінку дорогоцінного металу. Біле, жовте чи червоне золото виглядає досить красиво. Вам варто впевнитися в тому, що сережки будуть вдало поєднуватися з іншими аксесуарами.
Якщо тут передбачається вставка, то що це буде за камінець. Він може бути натурального чи штучного походження. А ще не забувайте про основний колір. Іноді замість камінця може бути ювелірна емаль.
Визначтеся з типом золотих сережок «Метеликів». Тут варто орієнтуватися на особливості зовнішності. Прикраси мають пасувати до форми обличчя. Якщо бажаєте, то варто приміряти кілька різних пар. А ще подумайте, як часто будете носити аксесуари. На кожен день і для доповнення вечірнього вбрання варто мати різні варіанти.
Уважно розібравшись з усіма пропозиціями, у вас вийде вдало доповнити ювелірну скриньку. Такі прикраси додадуть образу оригінальності.
В інтернет-магазині «Oniks» представлені різноманітні колекції. Щоб з ними ознайомитися, натискайте на фото й описи. Для отримання додаткової інформації зв’яжіться з консультантами. Ви зможете без проблем у всьому розібратися.
гарантія якості на вироби;
красиве фірмове пакування;
14 днів на обмін і повернення;
зручна доставка замовлень по Україні.
Елегантні сережки у вигляді метелика додадуть образу ніжності та легкості.