| Артикул | с08485 |
| Вага | 1.68 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05704 |
| Вага | 1.62 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06267 |
| Вага | 1.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с08039 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08047 |
| Вага | 0.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06205 |
| Вага | 2.02 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06913 |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07014 |
| Вага | 1.19 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06736 |
| Вага | 1.33 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06925 |
| Вага | 1.61 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06265 |
| Вага | 1.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с07003 |
| Вага | 1.28 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0539cha |
| Вага | 3.09 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0671ca |
| Вага | 2.19 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | с08044 |
| Вага | 0.78 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
Ювелірна скринька модниць налічує безліч пропозицій. Зокрема привертають увагу прикраси цікавих форм. Серед них виділяються золоті сережки «Листочки». Вони додають оригінальності будь-якому образу.
Аксесуари в рослинній тематиці мають безліч прихильників. Вам тільки лишається уважно розібратися з усіма пропозиціями. Ви будете задоволені своїм вибором.
Ювелірне різноманіття постійно доповнюється цікавими прикрасами. У вас буде можливість підібрати різні варіанти. Серед виробів в рослинній тематиці варто звернути увагу на такі:
Багато хто віддає перевагу золотим сережкам «Листочкам» у вигляді пусетів. Такі вироби досить лаконічні та підходять для щоденного носіння.
За бажанням можете звернути увагу на прикраси з французькою застібкою. Основа виробу тут буде у формі певної фігурки.
Елегантно виглядають подовжені сережки. Сам листочок буде розміщуватися в самому низу. Ці вироби додають ніжності.
У вашому розпорядженні величезний асортимент. Це дозволить вдало доповнити будь-яку скриньку.
Оскільки кількість прикрас постійно збільшується, то вам потрібно добре подумати, що саме цікавить. Для цього необхідно визначитися з певними важливими моментами:
Вирішіть, як часто збираєтеся носити прикраси. Для доповнення щоденних образів краще віддавати перевагу лаконічним моделям без зайвих деталей. Якщо мова йде про вироби на вечір, то вони можуть мати цікаве оформлення.
Визначтеся з самим типом прикрас. Пусети, протяжки чи з французькою застібкою – вибір просто величезний. Вам потрібно орієнтуватися на зручність носіння. А ще не забувайте про форму обличчя. Сережки повинні вам пасувати. Якщо є можливість, то влаштуйте примірку.
Не забувайте про відтінок дорогоцінного металу. Біле, жовте чи червоне золото – у будь-якому випадку воно красиво виглядає. Впевніться, що все буде гармонійно поєднуватися.
Якщо в оформленні золотих сережок «Листочків» передбачаються вставки, то вони заслуговують окремої уваги. Це можуть бути прозорі чи колірні камінці. А ще окремо варто відзначити ювелірну емаль.
Розібравшись в певних моментах, вам вдасться підібрати красиві прикраси. Вони додадуть будь-якому образу оригінальності. Адже рослинна тематика ніколи не втратить актуальності.
Каталог інтернет-магазину «Oniks» постійно розширюється. У вас буде можливість ознайомитися з усіма пропозиціями завдяки фото й описам. А ще консультанти постійно на зв’язку.
Вам пропонуються прийнятні ціни. Також не забувайте слідкувати за акціями. Ваше замовлення привезуть досить швидко кур’єрською службою.
Стильні золоті сережки у формі листочків додадуть образу оригінальності та ніжності.