| Артикул | с08485 |
| Вага | 1.68 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05704 |
| Вага | 1.62 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06267 |
| Вага | 1.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с08039 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08047 |
| Вага | 0.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122925 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06205 |
| Вага | 2.02 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122752 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06913 |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07014 |
| Вага | 1.19 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06736 |
| Вага | 1.33 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06925 |
| Вага | 1.61 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06265 |
| Вага | 1.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 122691 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07003 |
| Вага | 1.28 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0539cha |
| Вага | 3.09 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0671ca |
| Вага | 2.19 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | с08044 |
| Вага | 0.78 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122703vet |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |