| Артикул | с08417 |
| Вага | 7.67 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08703 |
| Вага | 2.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 7056 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 902-00738 |
| Вага | 4.14 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с02411 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с04823 |
| Вага | 1.26 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с01926 |
| Вага | 2.45 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Онікс |
| Артикул | 12975 |
| Вага | 4.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | с05854 |
| Вага | 1.23 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06280 |
| Вага | 4.83 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06298 |
| Вага | 2.28 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | 122497 |
| Вага | 5.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06379 |
| Вага | 0.84 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06413 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06613 |
| Вага | 6.05 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06862 |
| Вага | 1.39 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с07273 |
| Вага | 3.14 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122952 |
| Вага | 5.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06795 |
| Вага | 3.93 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07665 |
| Вага | 4.67 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | с07703 |
| Вага | 0.96 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08284 |
| Вага | 1.84 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08381 |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08794 |
| Вага | 1.63 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |