| Артикул | 902-01392 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08892 |
| Вага | 4.51 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09057 |
| Вага | 1.66 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09090 |
| Вага | 3.94 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7077L |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с04775 |
| Вага | 1.29 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 12112 |
| Вага | 5.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05498 |
| Вага | 1.83 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05853 |
| Вага | 1.33 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 122181 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Піроп (гранат) |
| Артикул | с06205 |
| Вага | 2.02 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06196 |
| Вага | 1.26 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с04775ч |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06279 |
| Вага | 4.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06401 |
| Вага | 5.03 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122547 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0118gl |
| Вага | 1.63 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | с06404 |
| Вага | 1.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | с06632 |
| Вага | 5.66 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122627 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06686 |
| Вага | 2.88 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06769 |
| Вага | 1.41 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 122675 |
| Вага | 10.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |