| Артикул | 314771121 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 331551121 |
| Вага | 1.19 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 331491121 |
| Вага | 1.45 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 331401121 |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 331671121 |
| Вага | 1.09 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 35571121 |
| Вага | 1.22 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 322471121 |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 331731121 |
| Вага | 2.39 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 332011121 |
| Вага | 1.93 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 318461121 |
| Вага | 2.91 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 35021121 |
| Вага | 4.17 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 331001121 |
| Вага | 5.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 312171121 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 338541121 |
| Вага | 2.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 339481121 |
| Вага | 2.22 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 320711121 |
| Вага | 1.79 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 340131121 |
| Вага | 3.03 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с09028 |
| Вага | 5.46 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09061 |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08025 |
| Вага | 0.63 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08159 |
| Вага | 0.87 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08163 |
| Вага | 0.77 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 335401121 |
| Вага | 0.88 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08387 |
| Вага | 1.96 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 341151121 |
| Вага | 3.83 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с02828 |
| Вага | 1.06 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с04935 |
| Вага | 7 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05182 |
| Вага | 2.23 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05271 |
| Вага | 5.43 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с02404 |
| Вага | 1.69 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Топаз |