| Артикул | с08111 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с08089 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08410 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08445 |
| Вага | 1.82 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08471 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08453 |
| Вага | 1.29 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08596 |
| Вага | 1.75 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08598 |
| Вага | 6.07 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07758 |
| Вага | 1.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08676 |
| Вага | 2.63 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | OR138410 |
| Вага | 3.22 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0528gm |
| Вага | 1.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | с08854 |
| Вага | 7.84 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08860 |
| Вага | 4.71 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0567sm |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с05184 |
| Вага | 2.17 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с09076 |
| Вага | 3.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 4904л |
| Вага | 1.07 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08191 |
| Вага | 1.26 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с04863 |
| Вага | 4.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | сб0091cha |
| Вага | 2.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | с01928 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05290 |
| Вага | 4.41 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Топаз |
| Артикул | с05474 |
| Вага | 1.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Опал |
| Артикул | с06299 |
| Вага | 2.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Аметист |
| Артикул | с06351 |
| Вага | 3.12 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06395 |
| Вага | 2.47 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06475 |
| Вага | 1.41 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |