| Артикул | с09192 |
| Вага | 2.61 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06278 |
| Вага | 3.97 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | с05515 |
| Вага | 2.47 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122477 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122520 |
| Вага | 7.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09188 |
| Вага | 2.25 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09187 |
| Вага | 1.54 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06989 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07169 |
| Вага | 3.61 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07340 |
| Вага | 4.08 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09185 |
| Вага | 1.45 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123065 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | с07593 |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09173 |
| Вага | 3.33 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09174 |
| Вага | 3.35 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123176 |
| Вага | 5.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07738 |
| Вага | 4.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07796 |
| Вага | 1.91 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09123 |
| Вага | 3.27 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09180 |
| Вага | 3.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08701 |
| Вага | 9.97 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08012 |
| Вага | 1.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08016 |
| Вага | 2.11 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08092 |
| Вага | 1.46 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09171 |
| Вага | 1.69 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09175 |
| Вага | 1.83 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с09040 |
| Вага | 2.09 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с08184 |
| Вага | 2.68 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08199 |
| Вага | 1.79 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |