| Артикул | 7251 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123363 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06797 |
| Вага | 2.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123012 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06894 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123035 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123110 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с03381 |
| Вага | 0.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09194 |
| Вага | 4.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2527/1p-QSWB |
| Вага | 2.19 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08107 |
| Вага | 1.05 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08305 |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08340 |
| Вага | 3.39 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 2529/1p-HSPH |
| Вага | 4.46 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Сапфір, З каменями |
| Артикул | 2523/1p-HSPH |
| Вага | 3.82 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08416 |
| Вага | 7.72 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08457 |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08702 |
| Вага | 2.58 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2521/1р-QGR |
| Вага | 3.38 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Кварц, З каменями |
| Артикул | 2521/1р-QTANZ |
| Вага | 3.36 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями, Танзаніт |
| Артикул | 2521/1р-GARN |
| Вага | 3.49 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Піроп (гранат), З натуральними каменями |
| Артикул | с08824 |
| Вага | 2.53 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08845 |
| Вага | 2.84 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2526/1p-QLB |
| Вага | 2.74 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | 2526/1p-GRAG |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09195 |
| Вага | 2.74 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123386 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09159 |
| Вага | 5.39 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09186 |
| Вага | 1.51 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |