| Артикул | сб0591lg |
| Вага | 1.21 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0578ca |
| Вага | 2.73 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0576ca |
| Вага | 2.07 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | с08330 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08828 |
| Вага | 4.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123411 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0601sm |
| Вага | 2.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | сб0597nl |
| Вага | 7.89 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Смарагд, З натуральними каменями |
| Артикул | с09233 |
| Вага | 2.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09235 |
| Вага | 2.59 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09237 |
| Вага | 2.91 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Опал |
| Артикул | с09236 |
| Вага | 2.93 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Опал |
| Артикул | с06078 |
| Вага | 1.11 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09239 |
| Вага | 1.17 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05945 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05965 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с09240 |
| Вага | 1.38 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09223 |
| Вага | 1.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09227 |
| Вага | 3.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06227 |
| Вага | 1.19 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122502 |
| Вага | 6.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06728 |
| Вага | 1.43 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06789 |
| Вага | 5.5 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07379 |
| Вага | 2.24 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07404 |
| Вага | 4.37 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09225 |
| Вага | 4.9 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09226 |
| Вага | 4.47 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123079 |
| Вага | 4.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |