| Артикул | с05473 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Опал |
| Артикул | с09275 |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09268 |
| Вага | 2.21 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с01877 |
| Вага | 2.44 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05958 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06411 |
| Вага | 2.42 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08859 |
| Вага | 2.34 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09253 |
| Вага | 1.43 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05940 |
| Вага | 1.61 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07021 |
| Вага | 2.02 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07020 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09255 |
| Вага | 1.51 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с04962 |
| Вага | 3.93 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с07889 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с07943 |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07980 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0596nl |
| Вага | 4.59 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | сб0592nl |
| Вага | 4.12 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Сапфір, З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | сб0585mi |
| Вага | 1.43 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | 123236 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08046 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08711 |
| Вага | 2.61 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | сб0589lg |
| Вага | 1.24 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0595nl |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0594nl |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08746 |
| Вага | 3.16 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123390 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0579cha |
| Вага | 6 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | сб0575ca |
| Вага | 3.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | сб0564sm |
| Вага | 1.63 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |