| Артикул | с06620 |
| Вага | 2.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09318 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09305 |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09311 |
| Вага | 1.98 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06791 |
| Вага | 5.3 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07115 |
| Вага | 3.74 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | с07490 |
| Вага | 2.15 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09284 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с09285 |
| Вага | 1.32 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с09312 |
| Вага | 5.57 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07986 |
| Вага | 3.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08155 |
| Вага | 5.22 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08275 |
| Вага | 3.03 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7260род |
| Вага | 10.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09313 |
| Вага | 4.44 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09228 |
| Вага | 6.98 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08274 |
| Вага | 1.57 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09007 |
| Вага | 4.6 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09157 |
| Вага | 6.42 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09304 |
| Вага | 4.16 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09288 |
| Вага | 1.33 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09162 |
| Вага | 6.45 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09303 |
| Вага | 4.14 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09300 |
| Вага | 4.22 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09301 |
| Вага | 3.92 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7261 |
| Вага | 2.55 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05437 |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06957 |
| Вага | 3.34 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123459 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09287 |
| Вага | 1.82 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |