| Артикул | 123187 |
| Вага | 4.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09293 |
| Вага | 3.66 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09294 |
| Вага | 3.47 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Малахіт |
| Артикул | с07631 |
| Вага | 3.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07823 |
| Вага | 3.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07951 |
| Вага | 1.37 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07992 |
| Вага | 1.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123476 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09329 |
| Вага | 3.63 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09295 |
| Вага | 2.94 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08405 |
| Вага | 1.88 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2339/1р-PWT |
| Вага | 2.36 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08681 |
| Вага | 1.49 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09319 |
| Вага | 4.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | с09323 |
| Вага | 4.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | 123361 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123359 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09018 |
| Вага | 3.21 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09289 |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с02839 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07416 |
| Вага | 2.42 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07412 |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с04925 |
| Вага | 3.51 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с04926 |
| Вага | 3.61 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с04576 |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09316 |
| Вага | 3.59 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с09317 |
| Вага | 3.63 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с09315 |
| Вага | 3.67 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 122556 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |