| Артикул | с09260 |
| Вага | 2.24 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123475 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05963 |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05818 |
| Вага | 3.13 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | с08122 |
| Вага | 1.16 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123483 |
| Вага | 3.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123486 |
| Вага | 3.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123482 |
| Вага | 3.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08183 |
| Вага | 2.85 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08306 |
| Вага | 1.27 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08483 |
| Вага | 3.72 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123480 |
| Вага | 3.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123481 |
| Вага | 4.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123485 |
| Вага | 3.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09196 |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09197 |
| Вага | 1.35 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123479 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123484 |
| Вага | 5.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09010 |
| Вага | 3.28 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с03511 |
| Вага | 1.78 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 121790 |
| Вага | 6.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122079 |
| Вага | 3.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (штучні) |
| Артикул | с09325 |
| Вага | 2.44 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06224 |
| Вага | 1.26 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06366 |
| Вага | 5.37 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06691 |
| Вага | 4.34 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09291 |
| Вага | 6.19 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09290 |
| Вага | 5.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07102 |
| Вага | 3.08 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123175 |
| Вага | 3.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |