| Артикул | с06384 |
| Вага | 0.85 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09375 |
| Вага | 1.81 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2279/9p-PWT |
| Вага | 2.48 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с06828 |
| Вага | 3.23 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07963 |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123277 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08065 |
| Вага | 2.33 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09362 |
| Вага | 4.5 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09006 |
| Вага | 3.94 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08317 |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08370 |
| Вага | 3.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08917 |
| Вага | 1.87 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні), З каменями |
| Артикул | с09341 |
| Вага | 1.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09351 |
| Вага | 1.77 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08552 |
| Вага | 1.88 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с02316 |
| Вага | 1.54 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с08490 |
| Вага | 6.52 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 342791121 |
| Вага | 1.49 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 340041622 |
| Вага | 5.28 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с06790 |
| Вага | 5.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08851 |
| Вага | 3.37 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08101 |
| Вага | 1.27 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 342581622 |
| Вага | 1.63 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 342661121 |
| Вага | 2.09 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 311951121 |
| Вага | 2.13 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08706 |
| Вага | 1.52 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09217 |
| Вага | 2.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09337 |
| Вага | 4.71 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09333 |
| Вага | 3.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |