| Артикул | с09332 |
| Вага | 3.88 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09335 |
| Вага | 4.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07111 |
| Вага | 1.41 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122833 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09334 |
| Вага | 4.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09340 |
| Вага | 2.84 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123096 |
| Вага | 4.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08103 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08108 |
| Вага | 1.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09331 |
| Вага | 5.26 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08397 |
| Вага | 3.41 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09330 |
| Вага | 3.43 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123396 |
| Вага | 8.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 121990 |
| Вага | 5.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08271 |
| Вага | 4.95 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с09338 |
| Вага | 4.02 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с09345 |
| Вага | 4.05 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07114 |
| Вага | 3.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08058 |
| Вага | 1.95 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08414 |
| Вага | 1.29 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09346 |
| Вага | 4.13 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09344 |
| Вага | 4.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09343 |
| Вага | 3.49 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08820 |
| Вага | 1.71 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08866 |
| Вага | 4.04 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09224 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09342 |
| Вага | 3.52 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09336 |
| Вага | 4.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |