| Артикул | с07717 |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122773 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07141 |
| Вага | 1.06 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07187 |
| Вага | 2.61 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 2379/1p-HSPH |
| Вага | 4.91 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Сапфір, З каменями |
| Артикул | с09281 |
| Вага | 3.67 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09272 |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с01882 |
| Вага | 5.44 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07537 |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123152 |
| Вага | 5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09273 |
| Вага | 1.33 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09271 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 4873 |
| Вага | 1.29 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08007 |
| Вага | 2.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08051 |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09263 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09264 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08474 |
| Вага | 1.11 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08822 |
| Вага | 1.77 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09047 |
| Вага | 1.59 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09266 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09265 |
| Вага | 1.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09267 |
| Вага | 1.52 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123421 |
| Вага | 5.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08562 |
| Вага | 4.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09274 |
| Вага | 4.45 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09276 |
| Вага | 2.02 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с01876 |
| Вага | 2.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05280 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |