| Артикул | с05444 |
| Вага | 1.22 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06180 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 123455 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123457 |
| Вага | 6.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09241 |
| Вага | 1.35 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06044 |
| Вага | 1.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122351 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (штучні) |
| Артикул | с06195 |
| Вага | 1.22 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 2112/1p-NSPH |
| Вага | 4.23 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Сапфір, З каменями |
| Артикул | сб0588mi |
| Вага | 3.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | сб0573ca |
| Вага | 2.69 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с06693 |
| Вага | 3.47 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06903 |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07040 |
| Вага | 3.43 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | сб0577ca |
| Вага | 2.04 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | сб0583mi |
| Вага | 2.06 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | с07531 |
| Вага | 5.64 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07533 |
| Вага | 4.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07548 |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | сб0584mi |
| Вага | 3.25 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | сб0590lg |
| Вага | 1.79 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | сб0598sth |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с07585 |
| Вага | 1.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07743 |
| Вага | 2.27 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123216 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0599sth |
| Вага | 3.64 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | сб0593nl |
| Вага | 3.05 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 123260 |
| Вага | 4.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08207 |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08292 |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |