| Артикул | с07901 |
| Вага | 4.89 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07918 |
| Вага | 1.14 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09206 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09207 |
| Вага | 2.05 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08080 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08158 |
| Вага | 1.37 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08334 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08873 |
| Вага | 2.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09201 |
| Вага | 6.04 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09199 |
| Вага | 5.85 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08302 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08359 |
| Вага | 2.75 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08697 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09200 |
| Вага | 5.81 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09119 |
| Вага | 4.54 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09118 |
| Вага | 4.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08712 |
| Вага | 2.52 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09164 |
| Вага | 2.82 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09203 |
| Вага | 3.69 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09205 |
| Вага | 3.63 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09204 |
| Вага | 3.57 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09220 |
| Вага | 3.25 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09221 |
| Вага | 3.32 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09216 |
| Вага | 3.35 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06223 |
| Вага | 3.12 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06381 |
| Вага | 3.55 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122574 |
| Вага | 5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09154 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |