| Артикул | ц00388 |
| Вага | 12.23 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01700с |
| Вага | 2.08 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181267 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Малахіт |
| Артикул | рс134518 |
| Вага | 8.52 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | рс134519 |
| Вага | 6.75 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00514 |
| Вага | 8.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181244 |
| Вага | 9.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02491 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол02492 |
| Вага | 2.97 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
Мрія модниці - до кожного образу підбирати різні прикраси. У більшості випадків це неможливо. Де взяти таку кількість аксесуарів? Єдиний вихід із ситуації - підібрати декілька кулонів, а до них ще срібний ланцюжок. Докладніше...