| Артикул | 181169 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18742 |
| Вага | 2.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 860412Е |
| Вага | 3.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02261 |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02281 |
| Вага | 2.68 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01700с |
| Вага | 2.08 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02391 |
| Вага | 7.12 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181280 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181244 |
| Вага | 9.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |